66-letni Szkot nie oddał krwi z powodu pytania o ciążę

Opublikowano: 26.06.2022 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1234

Mieszkający w miasteczku Stirling w Szkocji, 66-letni mężczyzna, wieloletni dawca krwi, po pytaniu, czy jest lub był w ciągu ostatnich sześciu miesięcy w ciąży… po prostu odjechał.

Aby oddać krew najpierw należy wypełnić formularz-ankietę. Pytania należy dokładnie przeczytać i udzielić prawdziwych odpowiedzi. Mieszkający w miasteczku Stirling w Szkocji, 66-letni mężczyzna, wieloletni dawca krwi nie chciał udzielić odpowiedzi na pytanie, czy jest lub był w ciągu ostatnich sześciu miesięcy w ciąży.

Mężczyzna najwidoczniej poczuł się urażony tym pytaniem, bo odpowiedzi nie udzielił, po prostu wyszedł i odjechał. „Poinformowałem personel, że nie mogę być w takiej sytuacji, ale powiedziano mi, że muszę odpowiedzieć, bo w przeciwnym razie nie będę mógł oddać krwi. Powiedziałem im, że to głupie i, że jeśli będę musiał wyjść, to już nie wrócę, i to wszystko, wsiadłem na rower i odjechałem” – powiedział Sinclair.

Mieszkaniec Stirling zaznaczył, że rozumie sytuację oraz personel, który musi zadbać o bezpieczeństwo dostaw krwi. Jednak stwierdził, że w kwestii pytania o ciążę powinien „zwyciężyć zdrowy rozsądek”. „To nie ma sensu i złości mnie to, ponieważ są ludzie bezbronni, którzy czekają na krew, w tym dzieci, i rozpaczliwie potrzebują pomocy. Ale odmówiono im mojej krwi z powodu obowiązku odpowiedzi na pytanie, na które nie można odpowiedzieć” – stwierdził Sinclair.

Autorstwo: Alicja Małgorzata Daniuszenko
Na podstawie: Twitter [1] [2], Marsz.info, MSN.com
Źródło: MediaNarodowe.com

24

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. AlbertW41 26.06.2022 18:19

    Widzialem juz mem na ten temat, lezy para w lozku i nad ranem kobieta zastanawia sie “czy po burzliwej nocy czy czasem on nie zaszedl w ciaze” Juz nie ona ale i on teraz moze zaciazyc.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.