5G istotnym czynnikiem zwiększonej ilości COVID-19 i zgonów

Opublikowano: 19.12.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2718

Narodowe Centrum Informacji Biotechnologicznej (NCBI) opublikowało nowe badanie ostrzegające przed zagrożeniami związanymi z technologią SG, w tym bezpośrednim wpływem na objawy powszechnie związane z koronawirusem.

Na potrzeby badania Beverly Rubik i Robert R. Brown odnieśli się do wcześniejszego artykułu opublikowanego w maju 2020 r. i stwierdzili „statystycznie istotną korelację między natężeniem promieniowania o częstotliwości radiowej a śmiertelnością z powodu SARS-CoV-2 w 31 krajach na całym świecie”.

Zwrócili również uwagę na badanie przeprowadzone w USA, które wykazało, że obszary kraju z istniejącą i działającą infrastrukturą SG miały znacznie wyższy wskaźnik poważnych chorób i zgonów, które można przypisać COVID-19, niezależnie od gęstości zaludnienia, jakości powietrza i szerokości geograficznej.

Tylko 5G pasowało do trzech różnych analiz przyczynowych zastosowanych w badaniu. Tymczasem gęstość zaludnienia, jakość powietrza i szerokość geograficzna pokrywały się tylko z jedną lub dwiema analizami, co oznacza, że 5G było zweryfikowanym winowajcą negatywnych wyników COVID-19.

Rubik i Brown wykorzystali te wyniki do porównania bioefektów promieniowania komunikacji bezprzewodowej (WCR), w tym 5G, z objawami powszechnie przypisywanymi COVID-19, które następnie wykorzystali do opracowania listy nakładających się efektów fizycznych.

https://www.youtube.com/watch?v=yAGzOGa2Z-I

„Objawy zarówno WCR, jak i COVID-19 obejmowały zmiany we krwi, takie jak krótkotrwale zmiany (skrzepów krwi) i długotrwała obniżona hemoglobina (w ciężkich przypadkach COVID-19); stres oksydacyjny i urazy w tkankach i narządach; Zaburzenia układu immunologicznego, w tym supresja limfocytów T i podwyższone biomarkery zapalne; zwiększony wapń wewnątrzkomórkowy, który ułatwia wejście i replikację wirusa; i arytmie (nieregularne bicie serca).

Jednym szczególnie niepokojącym odkryciem w badaniu Rubika i Browna jest obserwowalny spadek glutationu, „głównego przeciwutleniacza” organizmu, pod wpływem 5G i praktycznie całego promieniowania bezprzewodowego (Donald Trump przeznaczył miliardy dolarów z podatków na szybszą adopcję 5G).

Źródła oryginalne: Pressecop24.com, LifeSiteNews.com
Źródło polskie: LegaArtis.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.