52% młodych Afrykańczyków chce opuścić Afrykę

Opublikowano: 19.06.2022 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 987

Nowe badanie przeprowadzone w 15 krajach afrykańskich wykazało, że ponad połowa młodych ludzi chce w nadchodzących latach opuścić kontynent, a większość emigrujących spodziewa się, że uda się do Europy. Badanie African Youth Survey wykazało, że 52 procent wyraziło chęć wyjazdu za granicę w ciągu najbliższych trzech lat.

Liczba ta jest znacznie wyższa niż w sondażu przeprowadzonym w 2020 r., na który wpływ miała pandemia COVID-19, która wykazała, że ​​dwie trzecie młodych Afrykanów chciało pozostać w swoich ojczystych krajach.

Badanie Pew Research opublikowane w 2018 r. wykazało, że od 2010 r. milion osób z Afryki Subsaharyjskiej przeprowadziło się już do Europy podczas gdy inne badanie ONZ wykazało, że 90 procent Afrykanów, którzy nielegalnie wjechali do Europy, nie planuje powrotu do swoich ojczyzn. „Około 60 procent populacji Afryki ma mniej niż 25 lat, a ponad jedna trzecia ma 15-34 lata. Przewiduje się, że do 2100 r. Afryka będzie miała najmłodszą populację na świecie, ze średnią wieku zaledwie 35 lat” – informuje „Remix News”.

Jak już wcześniej podkreśliliśmy, lider partii Włoskiej Ligi Matteo Salvini ostrzegł, że jeśli wojna na Ukrainie wkrótce się nie skończy, to chroniczne niedobory żywności spowodują falę imigracji, która doprowadzi do tego, że 20 milionów afrykańskich migrantów będzie próbowało dostać się do Europy.

Podczas gdy lewicowcy nadal twierdzą, że różnorodność jest siłą, to prawdopodobnie nie było to uczuciem, które podzielały ofiary szaleństwa, które miało miejsce w zeszłym tygodniu w północnych Włoszech.

Członkowie gangów migrantów, krzyczeli: „To jest nasze terytorium, Afryka musi tu przybyć”. Wymachując flagami różnych krajów afrykańskich terroryzowali mieszkańców i turystów między miastami Peschiera i Castelnuovo nad jeziorem Garda. Rozbito wystawy sklepowe, kobiety były napastowane seksualnie, a podczas chaosu policja była brutalnie atakowana.

Po incydencie z kradzieżą tłum zaczął walczyć kijami i nożami, a następnie zaczął plądrować firmy wzdłuż nabrzeża, rzucając butelkami i kamieniami. Policja została wysłana i starła się z tłumem” – informuje Breitbart.

„Nie wiem, czy byli to imigranci pierwszego czy drugiego pokolenia” – powiedziała Orietta Gaiulli, burmistrz Peschiera. „To po prostu rasa przestępców, którzy pozostawili głęboką ranę w mojej społeczności. Przeżyliśmy dzień wojny”.

Kraje europejskie stają się coraz bardziej bezsilne w radzeniu sobie z falami imigrantów uciekających z Afryki i Bliskiego Wschodu.

Na podstawie: TheGuardian.com, PewResearch.org, Twitter.com, Breitbart.com
Źródło zagraniczne: Summit.News
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl

3

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. AlbertW41 20.06.2022 06:18

    To wlasnie dlatego na Ukraine przybyla delegacja Zachodu aby zakonczyc wojne bo Europe czeka ciezki rok a braki w zywnosci spowodowane wojna tylko to przyspiesza. Glodujacy Afrykanie beda mieli powod aby przybyc do Europy o czym wie Putin oraz Zachod. Sa gotowi poswiecic Ukraine aby dac Putinowi co chce bo jak Ukraina nie zasieje zboza to nic nie wyeksportuje do Afryki a i sama bedzie blagac o zywnosc. Wroze szybki koniec wojny bo Europa bedzie miala wieksze zmartwienie niz jakas tam Ukraina.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.