Smród fekaliów w Szczawnicy

Opublikowano: 20.04.2018 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Smród fekaliów w Szczawnicy

Liczba wyświetleń: 349

Kolejna historia ze Szczawnicy obnaża przykrą prawdę o układach władzy samorządowej. “Jak my śmiemy wymagać od kolegów burmistrza, aby podłączyli się do kanalizacji” – komentują mieszkańcy.

Małżeństwo z niepełnosprawnym dzieckiem mieszka w centrum Szczawnicy. Od lat borykają się z nieprzyjemnym i, mówiąc kolokwialnie, śmierdzącym problemem. Trudno to sobie wyobrazić, ale odchody bytowe dosłownie pływają po całym ogrodzie, co skutkuje niszczeniem działki i domu. Rodzina obawia się o swoje bezpieczeństwo. „Strach chodzić przed domem, bo może to wszystko się zapaść. Wszystko pływa. Wszystko wchodzi w ziemię. „Żona około dwóch lat temu zaczęła chorować na serce, a nasza córka ma wysypkę. Leczymy ją u dermatologa. Pani dermatolog nie potrafiła stwierdzić, jaki jest tego powód, ale dla nas jest oczywisty”. Życie codzienne w Szczawnicy staje się prawdziwą udręką. „Przychodzi lato, to nie możemy otworzyć nawet okna. Smród jest niesamowity”. Rodzina wynajmuje pokoje dla turystów, ale coraz częściej czytają w Internecie nieprzychylne komentarze. Nikt nie przyjeżdża do uzdrowiska, żeby wdychać ludzkie odchody.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o