5000 zł mandatu choć nie może nosić maseczki

Opublikowano: 13.10.2020 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 967

Gościem Mediów Narodowych był Janusz Jankowski przedsiębiorca, który został ukarany przez Sanepid mandatem wysokości 5 tys. Złotych. Pan Jerzy nie ostał obsłużony w sklepie, ponieważ nie miał na sobie maseczki. Sklep wezwał policję, która nie ukarała go jednak mandatem, a gdy sam chciał złożyć doniesienie na to, że nie został obsłużony, po wizycie na komisariacie policji jego sprawa została skierowana do Sanepidu. Sanepid ukarał go mandatem w wysokości 5000 zł pomimo tego, że jego stan zdrowia nie pozwala na noszenie maseczki i utrudnia mu to oddychanie.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 8, średnia ocena: 4,75 (max 5)
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o