447 już działa? Mamy dowód!

Opublikowano: 30.06.2019 | Kategorie: Opinie i dyskusje

447 już działa? Mamy dowód!

Liczba wyświetleń: 10

Just 447 już działa!!! Ministerstwo Kultury i NIK chcą skatalogować żydowskie zabytki na terenie Polski. Oto dowody! Zachęcamy do udostępniania tego materiału.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
kuralol
Użytkownik

Czytałem gdzieś, że Duda będąc ostatnio w USA kupił gaz po jakiś zupełnie niesłychanie nierealnych cenach. Mówi się, że w tej cenie jest doliczona spłata 447.

hashi
Użytkownik
hashi

Tak jest z pasożydami daj palec to cie ogolą do ostatniej koszuli. Teraz wszystkie wydatki rządowe będą zawierały ukrytą opłatę 447, tak zwaną daninę syjonu jako, że niema już Polski tylko oficjalnie Polin.
I właśnie z tego powodu żydzi byli wyganiany z każdego kraju od 700 lat i do dziś mają zakaz wstępu i prowadzenia działalności gospodarczej np. w Chinach, Japonii.

Doctor Who
Użytkownik
Doctor Who

O tym nie pomyślałem. Jednak patrząc na koszty różnych zakupów rządowych ta opłata jest uiszczana od dawna … Wygląda na to, że oficjalnie się jakoś tam wybronimy od aktualnych roszczeń. Pod stołem nadal będziemy płacić. Wszyscy będą zadowoleni. Wyborcy będą zadowoleni z działań rządu, wyłudzacze majątku obywateli polskich wyznania mojżeszowego też będą zadowoleni.