447 już działa? Mamy dowód!

Opublikowano: 30.06.2019 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

447 już działa? Mamy dowód!

Liczba wyświetleń: 1097

Just 447 już działa!!! Ministerstwo Kultury i NIK chcą skatalogować żydowskie zabytki na terenie Polski. Oto dowody! Zachęcamy do udostępniania tego materiału.


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. kuralol 30.06.2019 17:36

  Czytałem gdzieś, że Duda będąc ostatnio w USA kupił gaz po jakiś zupełnie niesłychanie nierealnych cenach. Mówi się, że w tej cenie jest doliczona spłata 447.

 2. hashi 02.07.2019 16:04

  Tak jest z pasożydami daj palec to cie ogolą do ostatniej koszuli. Teraz wszystkie wydatki rządowe będą zawierały ukrytą opłatę 447, tak zwaną daninę syjonu jako, że niema już Polski tylko oficjalnie Polin.
  I właśnie z tego powodu żydzi byli wyganiany z każdego kraju od 700 lat i do dziś mają zakaz wstępu i prowadzenia działalności gospodarczej np. w Chinach, Japonii.

 3. Doctor Who 02.07.2019 20:29

  O tym nie pomyślałem. Jednak patrząc na koszty różnych zakupów rządowych ta opłata jest uiszczana od dawna … Wygląda na to, że oficjalnie się jakoś tam wybronimy od aktualnych roszczeń. Pod stołem nadal będziemy płacić. Wszyscy będą zadowoleni. Wyborcy będą zadowoleni z działań rządu, wyłudzacze majątku obywateli polskich wyznania mojżeszowego też będą zadowoleni.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.