440 Hz jako częstotliwość będąca główną przyczyną powstania NWO

Opublikowano: 01.06.2021 | Kategorie: Kultura i sport, Publicystyka, Publikacje WM

Liczba wyświetleń: 3205

Świat się zmienił. Przed wojną nieznane było zjawisko problemów psychicznych młodzieży. Dziś normą jest, że już nastolatkowie trafiają na oddziały psychiatryczne i leczeni są przy pomocy sztucznych farmaceutyków z przeróżnych nerwic, ADHD, depresji, alkoholizmu, narkomanii a nawet schizofrenii.

Co jest przyczyną powstania absurdalnej, agresywnej kultury, którą niektórzy jak np. Krzysztof Karoń nazywają antykulturą? Co dzieje się ze światem, że staczamy się w przepaść NWO i czym ono właściwie jest? Otóż NWO to proces, którego budowa została zainicjowana przez zmianę w 1951 roku częstotliwości muzyki na sztuczną. Ta sztuczna częstotliwość zainicjowała przemiany kulturalne, polityczne i społeczne, które złożyły się na stopniowe powstawanie NWO na świecie. Tak zwany Nowy Porządek Świata jest bowiem niczym innym tylko podzieleniem świata na dwie części: na panów i na niewolników.

Tak się przecież dzieje dzisiaj, gdzie system korporacji prowadzi do podziału społeczeństwa na wzór masońskiej piramidy. Na szczycie stoją właściciele korporacji i szefowie państw a także ta część społeczeństwa, która prowadzi własne dochodowe interesy. Natomiast reszta to po prostu zwykli robotnicy bez możliwości awansu społecznego, bez wpływu na władzę, która stanowiąc jedną klikę manipuluje społeczeństwem dzieląc je nieustannie na słabych i głupich i silnych i bezwzględnych przy pomocy różnych sposobów – chemii w jedzeniu, częstotliwości nadawania sygnału tv i satelitarnego oraz GSM, kreowania sztucznych podziałów społecznych – zwolenników LGBT i aborcji i przeciwników itd. Ten podział staje się coraz wyraźniejszy i jest bezwzględnie związany z cyklem solarnym. Otóż u góry cyklu znajdują się znaki zodiaku chińskiego, które są najmniej wrażliwe z natury. Natomiast u dołu cyklu znajdują się znaki wrażliwsze.

Poprzez wprowadzenie częstotliwości muzyki 440 hz zamiast 432 hz zainicjowano zmiany, które stopniowo prowadziły do tego, że te mniej wrażliwe znaki z góry cyklu stawały się coraz mniej wrażliwe, natomiast te znaki, które były u dołu cyklu stawały się coraz bardziej wrażliwe, nerwowe i co za tym idzie ogłupione. Spowodowało to cały proces przemiany kultury, powstanie muzyki rockowej, czyli tzw. szarpidrutów jak nazywali ich ludzie starej daty pamiętający muzykę napisaną w naturalnej częstotliwości 432 hz, techno itp, rozwoju narkomanii i alkoholizmu wśród młodzieży i w konsekwencji pogłębiającej się różnicy między ludźmi na słabych i ogłupionych i silnych i brutalnych co jest widoczne dzisiaj gołym okiem dla wprawnego obserwatora i stanowi znak czasów.

Te przemiany miały wyraz wielowymiarowy na przestrzeni historii najnowszej. Jest tak dlatego, że częstotliwość 440hz nie jest przypadkowa. Otóż cyfry zostały stworzone w oparciu o prawa natury. Podobnie tak jak cała matematyka, która te prawa opisuje. Liczba 440 w numerologii, która nie jest fikcją tylko istniejącym prawem natury daje 8. Ta cyfra jest natomiast znakiem podziału na dwa kręgi- co wyraża jej kształt i tak też się dzieje ze społeczeństwem. Natomiast 432 hz to naturalna częstotliwość dźwięków w przyrodzie co daje 9, które kształtem wyraża jeden krąg. 8 związane jest z kolorem czerwonym czyli piekielnym, natomiast 9 z kolorem białym czyli kolorem niewinności-kolorem boskim. Pomysłodawcą tej zmiany był nie kto inny tylko Goebbels – hitlerowski minister opętany przez okultyzm, którego numerologia jest częścią.

Mechanizm działania tej sztucznej częstotliwości polega nie na czym innym tylko na blokowaniu czakr w systemie nerwowym człowieka. To właśnie to zjawisko prowadzi do wyżej przytoczonych zaburzeń psychicznych u części ludzi a w zasadzie u całości. Wiele ze zjawisk kultury zostało celowo zainicjowanych by pomóc temu procesowi jak promocja wyuzdanego sexu i związanej z tym mody. Sex pozbawiony miłości wynika bowiem z napięcia nerwowego między dwoma ludźmi. Z resztą nazwa „sex” też nie jest przypadkowa i oznacza 6 znak zodiaku chińskiego – węża, który znajduje się u szczytu cyklu solarnego a w biblii oznacza liczbę szatańską ze względu na dualizm, który ten znak ma zdolność dostrzegania. Nie tylko z resztą on bo również ludzie rodzący się w trakcie przesileń czy ze znaku szczura znajdującego się z kolei na samym dole cyklu mają ku temu szczególne uwarunkowania.

Nie chciałbym tu być źle zrozumiany i sugerować, że wszyscy ludzie spod tego znaku to diabły wcielone ale faktem jest, że zdecydowana większość głównych przywódców światowych to ludzie z góry cyklu solarnego i zapewne wiedzą o istnieniu tych zależności. W dzisiejszych czasach nie tylko muzyka jest sztuczna ale również obraz w TV i sieci, kolorystyka używana na etykietach produktów i w modzie a nawet surowce budowlane.

Sieć 5G, która ze względu na bardzo wysokie częstotliwości powoduje wibracje cząsteczek w organizmie powoduje zwiększony stres i mniej lub bardziej związane z tym choroby nowotworowe i dalej pogłębiający się niewidoczny gołym okiem podział społeczeństwa. Od starożytności w systemach totalitarnych używana była zasada”dziel i rządź” tyle, że dzisiaj stosuje się do tego bardzo nowoczesne metody, które skutkują kompletnym rozkładem społeczeństwa i kultury. Ludzie muszą o tym zacząć jawnie mówić i wspólnie zaprotestować bo prowadzi to do niewolnictwa, nieszczęść, nieporozumień rodzinnych, zabójstw i ogólnie mówiąc braku sprawiedliwości, wyzysku i cierpienia a przecież wszyscy jesteśmy braćmi i chcemy żyć szczęśliwie, spokojnie i w zgodzie z naturą.

Na zakończenie polecam wszystkim słuchanie oryginalnej muzyki w częstotliwości 432 hz granej na instrumentach, a nie syntezatorach, i uchwycenie różnicy, która odblokowuje czakry i odstresowuje do tego stopnia, że nagle okazuje się, iż agresja w muzyce staje się bezsensowna. Dobrze to widać na przykładzie utworu „Nothing Else Matters” zespołu Mettallica, który jest dostępny na „YouTube” w obydwu częstotliwościach.

Autorstwo: 5G
Źródło: WolneMedia.net


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. radical3dom 02.06.2021 09:42

    Co to za biadolenie, jakby autor artykułu nie wiedział że to masa ludzi decyduje swoim zachowaniem i moralnością o tym co dzieje się na świecie, tacy masoni nwo czy inne diabły pojawiają się wtedy kiedy ludzie są zdemoralizowani. Gdyby nie było przekupstwa a wyższe zasady moralne to świat wyglądałby inaczej, co z tego że np. muzyką wpływają na młodzież, to jest tylko mały odłamek, wychowanie zależy od rodziców! Jeśli oni zawodzą to i dzieci diabeł im wychowuje. Szczyty władzy to tylko wypadkowa całego społeczeństwa.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.