4 nieznane obiekty w kształcie koła wykryte na niebie

Opublikowano: 25.10.2021 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1217

Dziwnie wyglądające obiekty w kształcie dysku uwiecznione w chwili radiowego mapowania nieba początkowo uznane zostały jako błąd w zdjęciu spowodowany zakłóceniem pracy urządzenia przez inny sprzęt. Jednak prędko wycofano się z tego pomysłu kiedy po analizie materiału okazało się, że okrągłe obiekty znajdują się również na innych fotografiach wykonanych przez kolejne radioteleskopy. Z tymi tajemniczymi obiektami astronomowie spotkali się po raz pierwszy i nie wiedzą czym one są.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.