4 listopada w Donbasie odbędzie się referendum

Opublikowano: 08.09.2022 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 875

4 listopada na terenie Donbasu i innych terytoriach Ukrainy okupowanych przez Rosjan ma odbyć się referendum w kontekście przyłączenia tych ziem do Federacji Rosyjskiej. Wiadomość na ten temat przekazali politycy partii Jedna Rosja.

Wojna na Ukrainie trwa już od ponad pół roku. Na ten moment trudno ocenić, kiedy konflikt może się zakończyć. Z kolei teraz media obiegła informacja na temat referendum, które ma się odbyć na terenach okupowanych przez Rosjan.

Głosowanie ma zostać przeprowadzone 4 listopada, czyli w Dzień Jedności Narodowej w Rosji. Wcześniej wskazywano, że być może datą referendum będzie 11 września, kiedy to na terenie Rosji odbędą się wybory lokalne. „Głosowanie w Donbasie i na terytoriach wyzwolonych odbędzie się słusznie i symbolicznie w Dniu Jedności Narodowej 4 listopada” – poinformował sekretarz generalny Jedna Rosja Andrij Turczak.

Autorstwo: Krystian Rusiniak
Na podstawie: Tysol.pl, Radiozet.pl
Źródło: MediaNarodowe.com

14

TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.