4 grudnia w Europie

Opublikowano: 05.12.2021 | Kategorie: Polityka, Publikacje WM, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1762

Po ogłoszeniu przez władze holenderskie lockdownu na nadchodzące trzy tygodnie, mieszkańcy Utrechtu wyszli na ulice nie zrażeni złą pogodą.

Wiedeńczycy jako pierwsi dotknięci zapowiedzią lockdownu i szczepieniem dzieci, wyszli tłumnie na ulice nie godząc się na zapowiedź zaszczepienia wszystkich Austriaków do lutego 2022 r.

Nowym restrykcjom sprzeciwiali się także publicznie Włosi.

Część personelu medycznego we Francji korzystając ze zwolnienia chorobowego uszczupliła zakres dostępnych świadczeń medycznych. Inni pracownicy służby zdrowia przymuszani do szczepienia się odeszli z zawodu, by uniknąć losu kolegów zwolnionych z pracy za sprzeciw wobec przymusu.

Paryż odnotował 4 grudnia br. największy jak dotąd skoordynowany protest służb medycznych przed ministerstwem zdrowia pod hasłem niezgody na deklarowany przez rząd sposób „poprawy bezpieczeństwa zdrowotnego obywateli”. W demonstracji uczestniczyło  szereg organizacji związkowych.

Opracowanie: Jola
Źródło: WolneMedia.net


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. edek 06.12.2021 21:58

    We Wrocławiu też był protest przeciwko likwidacji wolności:
    http://www.youtube.com/watch?v=eoGjdAmIIro&t=1s

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.