33 miesięcy więzienia za zwalnianie ludzi z noszenia maseczek

Opublikowano: 05.01.2023 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2829

Niemiecka lekarka została skazana na dwa lata i dziewięć miesięcy więzienia za nieprawidłowe wystawianie zwolnień od obowiązku noszenia masek podczas tzw. pandemii tzw. koronawirusa – podaje FoxNews.

Sąd okręgowy w miejscowości Weinheim (Badenia-Wirtembergia) potwierdził we wtorek (2 stycznia 2023 r.) wydany dzień wcześniej wyrok, że lekarka wystawiła ponad 4 tysiące zwolnień dla osób z całych Niemiec.

Lekarka została skazana za „wystawienie nieprawidłowych świadectw zdrowia”, dla osób, których w większości nigdy nie spotkała ani nie zbadała. Podczas procesu oskarżona przekonywała, że noszenie masek jest szkodliwe dla zdrowia.

Oprócz kary więzienia otrzymała trzyletni zakaz wykonywania zawodu lekarza i nakaz zapłaty 29 550 dolarów, czyli kwoty, którą otrzymała za wystawienie świadectw lekarskich. Jej asystentka biurowa została ukarana grzywną w wysokości 2700 euro.

Adwokat lekarki zamierza odwołać się od wyroku – podała stacja publicznego nadawcy Südwestrundfunk.

Dziesiątki zwolenników zebrało się przed sądem, aby zaprotestować przeciwko wyrokowi i niemieckim ograniczeniom dotyczącym pandemii.

Niemcy zlikwidowały w zeszłym roku obowiązek noszenia masek w wielu pomieszczeniach, choć nadal są one obowiązkowe w pociągach dalekobieżnych, w gabinetach lekarskich, szpitalach, domach opieki i w niektórych regionalnych środkach transportu publicznego.

Jak widać, szaleństwo maseczkowe trzyma się w Niemczech mocno, a sądy upodabniają się do tych instytucji w III Rzeszy.

W Polsce również wzmacniany jest terror: Minister Śmierci przedłużył obowiązek używania tego nonsensu w niektórych miejscach. Ta sama globalna propaganda, czy tu, czy tam, zniszczyła racjonalne myślenie, a najnowsze badania pokazują, że aż 42,2% Polaków popiera obowiązek maseczkowania, czyli powolnego samobójstwa.

Nie istnieje ani jedno rzetelne i weryfikowalne badanie naukowe potwierdzające skuteczność maseczek mających chronić przed tzw. wirusami. Dlatego też – aż do czasu absurdalnego „kowida” – środowiska naukowo-medyczne nigdy nawet nie rozpatrywały wprowadzenia tego obowiązku na masową skalę.

Użytym do manipulacji społecznej przełomowym „argumentem naukowym” były przeprowadzone na zlecenie kryminalnej agencji CDC „badania”, które opierały się na… obserwacji dwóch fryzjerek. W czasie „badań” nie zastosowano grupy kontrolnej ani jakiegokolwiek innego koniecznego narzędzia naukowego. Pomimo tego – z pełną wiedzą o niedoskonałości „badań” – ówczesna szefowa Grupy Zadaniowej ds. Koronawirusa, dr Deborah Brix, de facto wprowadziła ten obowiązek w Stanach Zjednoczonych, inna kryminalna agencja – CDC, narzuciła obowiązek, a niemal cały świat ulegle przyjął te zalecenia.

Na podstawie: FoxNews.com
Źródło: Bibula.com


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Szurnięty Mędrzec 05.01.2023 18:53

    Przepraszam a gdzie poszkodowany? Nie mogą nikogo ukarać, o ile nie ma poszkodowanego, równie dobrze mogli ją skazać za nic

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.