30% „zaszczepionych” pilotów oblałoby badania przesiewowe

Opublikowano: 26.04.2022 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1791

Joshua Yoder, pilot linii lotniczych i współzałożyciel U.S. Freedom Flyers USFF, powiedział podczas środowego wywiadu, że kardiolog powiedział mu, że gdyby linie lotnicze przeprowadzały pewne badania zdrowotne, 30 procent obecnie latających pilotów prawdopodobnie zostałoby zdyskwalifikowanych z powodu szczepień wywołujących choroby serca.

Yoder powiedział milionerowi i założycielowi Vaccine Safety Research Foundation, Steve’owi Kirschowi, że jego grupa otrzymała setki raportów na temat pilotów latających samolotami, którzy cierpieli z powodu niepożądanych skutków ubocznych szczepionek przeciw COVID-19.

Pilot zauważył, że najważniejsze zgłaszane problemy zdrowotne obejmują bóle w klatce piersiowej, zapalenie mięśnia sercowego i zapalenie osierdzia. Yoder powiedział, że trzech zaszczepionych pilotów zadzwoniło do niego wczoraj i powiedziało, że „obecnie latają z bólami w klatce piersiowej”, a inny powiedział, że jest leczony przez kardiologa. Zaznaczył, że piloci chcą pozostać anonimowi, ponieważ nie chcą stracić pracy.

Yoder powiedział, że U.S. Freedom Flyers chcieliby znaleźć rozwiązanie dla tych pilotów i współpracować z lekarzami, Federalną Administracją Lotnictwa (FAA), liniami lotniczymi i związkami zawodowymi, aby opracować protokół, aby mieli „pewny rodzaj ochrony”, który pozwoliłby pilotom otwarcie mówić o tym, co się z nimi dzieje.

USFF utworzono jesienią ubiegłego roku, aby pomóc pracownikom branży transportowej przeciwstawić się federalnym przepisom dotyczącym szczepień.

„Obawiam się, że jeśli nadal będziemy podążać tą ścieżką, to w pewnym momencie skończy się to katastrofą” – powiedział. „Gdyby pasażerowie rzeczywiście wiedzieli, co się dzieje w liniach lotniczych i FAA, byliby wściekli i wszyscy zakładaliby pozwy zbiorowe przeciwko im wszystkim”. Yoder dodał, że światowej sławy kardiolog dr Peter McCullough powiedział mu, że gdyby piloci byli regularnie testowani, znaczna ich liczba prawdopodobnie musiałaby zostać uziemiona.

Na podstawie: Usfreedomflyers.org, Stevekirsch.substack.com, Roar-assets-auto.rbl.ms
Źródło oryginalne: NaturalNews.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.