3-letnia dziewczynka ukrzyżowana na kuchennym stole

Opublikowano: 21.09.2018 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3670

Kolejna niewyobrażalna zbrodnia czarnych rasistów na białych obywatelach Republiki Południowej Afryki.

Trzyletnia biała dziewczynka została ukrzyżowana (przybita gwoździami) na kuchennym stole na oczach jej rodziców i zgwałcona grupowo. Potem czarnoskóre bestie zamordowały jej ojca (miał podcięte gardło). Jej matka również została zgwałcona i zamordowana. Wśród Murzynów w RPA istnieje wiara, że zgwałcenie białego dziecka leczy AIDS – być może to był motyw zbrodni.

Informację o tym podał Simon Roche (Suidlanders.org) podczas wywiadu, jako jeden ze szczegółowych przykładów zbrodni na Afrykanerach w RPA. Wywiad opublikowany na “You Tube” został usunięty wraz z kontem osoby, która go opublikowała. Sprawę nagłośniła Lauren Southern z Kanady.

Organizacja Suidlanders to “Inicjatywa dotycząca południowoafrykańskiego planu działania w sytuacjach kryzysowych, której członkowie osobiście przygotowują się na sytuację kryzysową, taką jak poważne niepokoje społeczne w RPA”.

To, co się dzieje w tym RPA to jakiś koszmar… Morderstwa na Afrykanerach wciąż trwają i nikt tym ludziom nie pomaga. Żadne organizacje i media mainstreamowe nie krzyczą.


Krytycy tej informacji twierdzą, że to fake news tylko dlatego, że sprawy nie opisywały go wielkie media mainstreamowe, co samo w sobie nie dowodzi nieprawdziwości, a jedynie braku nagłaśniania tej sprawy przez media w RPA. Informacja nie pochodzi z policji, ale z organizacji dokumentującej przykłady zbrodni na białych farmerach. Trzeba też zwrócić uwagę, że wielkie media prawie wcale nie interesują się podobnymi zbrodniami w RPA i nie relacjonują kolejnych ich przykładów, a jedynie czasami napomkną coś ogólnikowego o problemie.

Autorstwo: Husky
Uzupełnienie: WolneMedia.net
Na podstawie: Suidlanders.org, Rebezi.com
Źródło: NEon24.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

7
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Cosmo
Użytkownik

Bestialstwo w najczystszej postaci. Pytanie czy tak samo okropne jak zbrodnie białych ludzi wobec czarnej, rdzennej ludności Afryki w przeszłości ? Czy można to nazwać “sprawiedliwą ” zemstą za apartheid i kolonoalizm? Dokąd zmierza ludzkość?

agama
Użytkownik

Nawet dzikie zwierzęta tak nie robią.

Murphy
Użytkownik
Murphy

@Cosmo: Jedyną sprawiedliwością było by osądzenie tych co apartheid i kolonializm wprowadzali w życie. Mordowanie kogoś, za to że się urodził z innym kolorem skóry tylko dowodzi na głębokie upośledzenie prychiczne morderców. Mordowanie samo w sobie nie jest rozwiązaniem. Ciężkie, dożywotnie roboty dla morderców, tak aby swoje kary mogli odpracować dla społeczeństwa.

@agma: Czasem czytuję określenie “małpy” stosowane do murzynów. Ale w takich przypadkach to ubliża się małpom.

heretyk
Użytkownik
heretyk

Było na wykopie, podobno fake news.

mr_craftsman
Użytkownik
mr_craftsman

@Cosmo
nie może być to żadna zemsta – bo pierwszymi stałymi mieszkańcami Południowej Afryki byli protestanccy uchodźcy, którzy zagospodarowali te niegościnne tereny.

poza tym, na tych terenach okresowo bywali drobni czarni nomadowie.

w XIX wieku, na tereny zasiedlone przez europejskich uchodźców zaczęły napierać plemiona z północy – uchodzące przez okrutnymi Zulusami, a w końcu sami agresywni i ekspansywni Zulusi (dla ignorantów – Zulusi to czarni)

to, plus odkrycie złota i diamentów, spowodowało szereg konfliktów – lokalnych Burów (potomków białych uchodźców), agresywnych Zulusów, i chciwego Imperium Brytyjskiego, które chciało zawłaszczyć złoto i diamenty.

Gdy konflikty wygasły, od początku XX wieku, biali osadnicy postanowili, że będą dobrzy i miłosierni dla czarnych uchodźców z północy.
Dali im szpitale, socjal, opiekę.
Jeszcze wtedy biali stanowili zdecydowaną większość.

Ale sami sobie wyhodowali czarną zmiję na piersi – rozbudowany socjal ściągał coraz więcej murzynów z północy, po 2 WŚ było już ich kilka razy więcej niż oryginalnych białych mieszkańców.
System zaczął się walić, bo pracująca mniejszość nie da rady utrzymać coraz większej ilości czarnych.
Czarni przywykli do dostawania wszystkiego za darmo zaczęli rozrabiać.
Wzrosła przestępczość.
Biali musieli wprowadzić apartheid, żeby się bronić.
Kiedy czarni już ostatecznie zniszczą pracujących białych farmerów, zaczną po prostu zdychać z głodu. I teren wróci być może do stanu naturalnego.

BrutulloF1
Użytkownik
BrutulloF1

Burowie będąc w identycznej sytuacji jak syjoniści popełnili kardynalny błąd, który będzie kosztował ich totalną anihilację. Oddali władzę po aparthaidzie otaczającym ich morzu nienawistnych murzynów. Takiego błędu mądrzy Żydzi na pewno nigdy by nie popełnili ale oni mają za sobą jankesów, którzy pilnują żydowskiego PR i prosemickiej prawomyślności w całym świecie.

Cosmo
Użytkownik

Co by nie pisać, zawsze gdzie pojawiał się biały człowiek na nowych terenach, prócz “kaganka oświaty” rozświetlającego mroki i dzwigajacy poziom życia (początkowo dla siebie samego), to rozświetlanie w głowach tubylców było okupione masowym prześladowaniem tychże. Kto nie zna, niech poczta o królu Leopldzie II – bohaterze Belgii.