25 minut, które zabiły Leppera

Opublikowano: 09.08.2022 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 1298

Ważne wypowiedzi Andrzeja Leppera.

17

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. MasaKalambura 09.08.2022 18:05

  Intelektualna masakracja o Jednym, pojedynczym, spójnym Źródle istnienia końca mieć nie może, tak jak początku ani końca Źródło to nie posiada.

 2. sga 09.08.2022 20:12

  moze kiedys powstanie organizacja ludzi
  ktora zacznie powoli czyscic struktury

 3. MasaKalambura 10.08.2022 11:31

  No to nie masz na myśli ani Judaizmu ani Islamu, które jednoznacznie zabraniają antropomorfizowania Źródła Istnienia (2 przykazanie Dekalogu). Które uznają Osobowość czyli Żywą Świadomość Stwórcy, Jego Wszechwiedzę i Omnipotencję, jednocześnie wskazując na niemożność pełnego opisania Źródła ludzkim językiem, nawet przy pomocy alegorii i symboliki.
  Możesz za to pisać o chrześcijaństwie, które mimo tego zakazu nie tylko rysują postaci z brodami jako Boga, to jeszcze twierdzą, że “Bóg się rodzi…”, “…umiera za nasze grzechy…” i “…ma granice Nieskończony”.

  Wierzyć i wiedzieć, są to różne fazy tego samego. Mianowicie percepcji. Wiara to percepcja Intuicji, wiedza do Intuicji dodaje Umysł. Oraz percepcja zmysłowa pozwalająca obserwować to, co zarówno wiara jak i umysł uznać mogą. Jeśli zaś nie uznają przy pomocy woli, potrafią negować nawet mimo percepcji zmysłów, które z kolei również da się oszukać.

 4. MasaKalambura 10.08.2022 19:08

  A co złego jest w kulcie? Co złego jest w umiłowaniu? Co złego jest w uniwersalnej, bezwarunkowej, najwyższej i szczerej miłości i oddaniu ku Nieskończoności z Której się wywodzimy? Jeśli jest coś takiego jak dobro, to jest nią miłość. Najpierw rodzicielska i własna do nas samych, potem małżeńska, kolejna uniwersalna dla istnienia, o jakiej nauczał choćby Jezus (PZN), a potem Miłość Najwyższa, Miłość dla Miłości, miłość do Źródła Miłości. A w odpowiedzi Miłość Absolutna od Źródła.

  Taki jest cel kultu Boga. To ma w nas rozwijać. Jeśli to jest złe, to czym jest dobro?

 5. MasaKalambura 10.08.2022 23:50

  Jeśli natomiast pragnie się odmieniać oblicze Ziemii, czyli jej przyszłość i los…

  Jak chciał tytułowy polityk, fruwający gdzieś pewnie po Wirtualu własnych wyobrażeń Niebios, wypełniony paliwem miłosierdzia, jakie w czasie życia uzbierała i dalej zbiera jego Dusza, utknąwszy/przelatujący nad którymś z Siedmiu poziomów wyżej. Lub spadający w Otchłań (obawiający się spadania) z wizją swego miejsca w Szeolu grawitacji (materii i masy) własnych uczynków (w nich zaprogramowanych, zapamiętanych), które ocenia jako złe i niewybaczalne lub niewybaczone (zmienne w czasie).

  … można to czynić z wiarą przy pomocy intuicji i woli – modlitwa. To niewidoczna siła rządząca niemal wszystkim, co się dzieje, wysłana przez nas jako jednostki i grupy, rodziny, plemiona, narody i imperia. Poddająca się tylko siłom wyższym w zaawansowaniu rozwoju i Źródłu, kierującemu całością.

  …. można z mocą mówiącego umysłu , ale to bardziej zaawansowane narzędzie. Obdarzone znacznie większą siłą fizyczną wynikającą z akustyki, ale też i odpowiedzialnością za nie. Patrz ofiary seryjnego autodestruktora.

  ….. można i uczynkiem..

  Patrz twe zmysłowe ciało.

  Wiedza o tym, co może być walczy i zmaga się z tym, co rzeczywiście będzie. Teoria Światów Równoległych poziomu Czasu. – Niebo Drugie z mej autorskiej teorii światów (niebios i wymiarów) wyższych.

  To, co będzie, można spychać w Nieskończoność.
  Niestety ludzie i istoty podłe, widzą ratunek lub jakiś nikczemny zysk w przyśpieszaniu Końca. Dziwne to, bo oni właśnie powinni raczej Godziny unikać i modlić się najusilniej o jej niebyt w teraz i tu.

 6. MasaKalambura 11.08.2022 09:39

  Każdy czyn może być kultem Boga pod warunkiem, ze Jemu swoją intencją, wolą swojej świadomości każdy czyn dedykujesz. Inaczej nie jest on niczym innym, jak zwykła reakcją chemiczną, działaniem fizycznym, czy aktem biologicznym. Kult Boga zawiera w sobie Jego świadomość. Stąd tożsamość kultu z miłością.

  Tym samym ateista nie może być bliżej Boga niż Jemu wierny.
  Aczkolwiek przemiana z nieświadomości lub negacji Boga ku wierze w Niego i poddaniu Mu jest aktem tak wielkiej wagi, ze przyćmiewa energetycznie codzienny kult wiernych. Tak jak wybuch supernowej przyćmiewa światło regularnych gwiazd. Tu się z tobą częściowo zgadzam.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.