2-letnie dziecko usunięte z samolotu za źle założoną maseczkę

Opublikowano: 23.09.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1173

Do absurdalnej sytuacji doszło na pokładzie samolotu linii American Airlines 13 września. 2-letnie dziecko zostało usunięte z pokładu w czasie ataku astmy tylko dlatego, że miało nieprawidłowo założoną maseczkę ochronną.

Pracownik załogi samolotu linii American Airlines lecącego 13 września z Dallas do Colorado był nieugięty i poprosił pilota o zawrócenie samolotu na lotnisko i usunięcie z pokładu 2-letniego dziecka i jego matki.

Amanda Pendarvis, matka 2-letniego Waylona została poproszona o opuszczenie samolotu wraz ze swoim synkiem, gdyż miał on nieprawidłowo założoną maseczkę ochronną. Sytuacja była na tyle skomplikowana i niepokojąca, że dziecko nie mogło w tym czasie mieć na twarzy maseczki, gdyż dostało ataku astmy.

Oburzona matka dziecka opublikowała zdjęcie swoje i synka z samolotu z komentarzem dotyczącym pracownika załogi:

– Włączył awiofon i powiedział na cały samolot: „Przepraszam za opóźnienie, ale mamy do czynienia z podróżnym, który nie spełnia wymagań”.

Matka dodała sarkastycznie:

– Dziękuję za odwagę. Naprawdę zajął stanowisko i usunął tego potwora z samolotu. Nie odmówiłam założenia maseczki, ani nawet nie powiedziałam, że nie będę próbować przytrzymać maseczki na twarzy mojego syna. Eskortowano nas z samolotu, a ja trzymałam maseczkę przy jego małej twarzy. Naprawdę nie mam słów – tłumaczyła matka 2-letniego dziecka.

Linie American Airlines biorą pod uwagę wyjątki od obowiązku noszenia maseczek, jednak pasażerowie muszą przedstawić uzasadnienie z wyprzedzeniem, czego nie zrobiła matka 2-letniego dziecka, co wychwycił drobiazgowy i nieugięty w wypełnianiu swoich obowiązków pracownik załogi. Kobieta twierdzi, że całe zdarzenie było dla niej upokarzające. Zwłaszcza, że jej syn miał negatywny wynik testu z dnia poprzedniego.

Autorstwo: Paulina Markowska
Źródło: PolishExpress.co.uk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 14, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o