18 miesięcy w zawieszeniu za gwałt na 13-latce

Opublikowano: 25.06.2016 | Kategorie: Prawo, Seks, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 12

Jemeński imigrant został skazany na 18 miesięcy więzienia w zawieszeniu oraz „leczenie” za to, że zgwałcił 13-letnia dziewczynkę.

Powodem, dla którego obniżono wyrok jest jego zeznanie, że jest młodszy niż podaje to sfałszowany paszport, dzięki któremu dostał się do Szwecji. Chociaż paszport podaje rok urodzenia 1996, wydaje się, że imigrant w sfałszowany paszporcie podał 1999 rok, żeby móc opuścić Jemen. W przeciwnym wypadku spędziłby dwa do sześciu lat w więzieniu.

Niski wyrok wywołał oburzenie w Szwecji, chociaż prokurator jest zadowolony z werdyktu sądu. W sądzie Jemeńczyk twierdził, że dziewczyna powiedziała, że ma 16 lat i sama zainicjowała seks. Z kolei ona twierdziła, że po tym jak rozdzieliła się z przyjaciółką, z którą szła, mężczyzna napadł na nią i rzucił na ziemię i zgwałcił. Prokuratura nie próbowała nawet podjąć czynności, żeby wydalić go z kraju i wyraziła silną nadzieję, że leczenie pomoże mężczyźnie.

Tymczasem rodzina jest odmiennego zdania, uważa wyrok za „rozczarowujący” i na rozprawie nigdy nie widzieli ważnego zaświadczenia o dacie urodzin przestępcy. Nie chcą go w mieście, ale nie wiedzą jak się go pozbyć.

Autorstwo: (j)
Na podstawie: “The Daily Caller”
Źródło: Euroislam.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
SenZen
Użytkownik
SenZen

Napaść, związać, kupić coś co zwie się “f##ing machine” i J###Ć go aż… aż mu będzie tak dobrze, że nie będzie mu się chciało gwałcić małych dziewczynek

Z każdym gwałcicielem tak zrobić! Ba! Publicznie!

Chamy…

Potrzebujemy Twojej pomocy!

 
Wyczerpują się środki na działalność Naszego Portalu. W tym miesiącu pomoc finansowa zmalała i istnieje zagrożenie zbiórki na działalność w sierpniu. Dlatego prosimy wszystkich dobrych i szczodrych ludzi, dla których los Naszego Portalu nie jest obojętny, ponieważ go cenią za kulturę słowa oraz wzbogacenie ich wiedzy i życia, o pomoc w szczęśliwym ukończeniu zbiórki na działalność nadchodzącym miesiącu. Aby zapewnić Naszemu Portalowi stabilność w przyszłości, zachęcamy również do dołączania do elitarnej, stałej grupy wspierających. Zostań naszym sponsorem! Nie pozwól aby portal „Wolne Media” zawiesił działalność! Ważny jest każdy grosik! Czy nam pomożesz?

Nasze konto bankowe TUTAJ – Konto PayPala TUTAJ