Skąd anomalie na Wenus?

Opublikowano: 03.02.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1043

Na Ziemi związek ten może być wytwarzany przez bakterie beztlenowe. Odkrycie go na innej niż Ziemia planecie wskazywało na potencjalne życie mikrobiologiczne. W 2022 roku media wskazały jednak na badania naukowców z Cambridge, które miały zaprzeczać tej hipotezie. Teraz jednak znów okazuje się, że życie mogło być, a składa się na to nie tylko fosfina, ale i wiele innych anomalii.

Prowadzący: Łukasz Szwej
Gość: dr Janusz Pętkowski z MIT
Źródło: Radio Katowice


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.