Komiczny „zamach stanu” w Niemczech

Opublikowano: 09.12.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 873

Mała grupka osób fantazjowała sobie w mediach społecznościowych o przejęciu władzy w Niemczech, nie mając żadnego planu, poparcia społecznego, wojska, mediów, czyli kompletnie niezdolnych do jakichkolwiek realnych działań, nagle została aresztowana pod pretekstem puczu, a media piszą o „realnym zagrożeniu” zamachu stanu. Normalnie — komedia! Lecz dlaczego stało się to wielką sensacją? Czyżby niemieckie władze szukały pretekstu do ograniczenia praw człowieka, np. wolności słowa w internecie?

Autorstwo: Krzysztof Ator Woźniak
Źródło: YouTube.com

4

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Fenix 10.12.2022 08:29

    Wożniak ,przejmują władzę ci sami żeby było tak samo ! Dziękuję nie skorzystam . Co się tyczy ziemi , jest jej pod dostatkiem ( odpuść granice bo Ziemia jest okrągła , jeden język ludzi ) tylko robić nie ma komu? Władza chce żreć z koryta to przdstawi/ciele. Pytam się ludzi , dlaczego naszym kosztem?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.