15 000 zł za 30 minut pracy lekarza

Opublikowano: 06.10.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 577

NIK wziął pod lupę dodatki covidowe dla lekarzy i cyk – kolejna „teoria spiskowa” okazała się faktem. Oto dlaczego brać lekarska nie protestowała przeciwko covidowej polityce rządu – kierowali się interesem szpitali i swoim, a nie pacjentów. W czasie „zarazy” wykonano o wiele mniej usług medycznych niż przed pandemią, a szpitale świeciły pustkami. Równocześnie lekarze mocno się wzbogacili. Kontrola NIK-u wykryła wiele nieprawidłowości – np. lekarz za 30 minut pracy zarobił 15 000 zł! Analiza Krzysztofa Atora Woźniaka.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.