13 rodów Iluminatów

Opublikowano: 23.01.2017 | Kategorie: Polityka, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 976

Czy to możliwe by w dwudziestym pierwszym wieku, grupa ludzi sprawowała władzę nad całym światem? Czy to możliwe by kilkaset osób decydowało o losach miliardów? Jakiś czas temu napisałem artykuł o zakonie ludzi oświeconych, czyli Iluminatach. Polecam go każdemu, ponieważ stanowi on nie jako wstęp do tego, o czym będziemy pisać teraz. Co to będzie? Otóż jak zostało już ukazane właśnie w wyżej wymienionym artykule, to Iluminaci są tymi, którzy stoją za kurtyną, są nie jako odzwierciedleniem czarnoksiężnika z krainy OZ. Pieniądze i mroczne siły dają im władzę oraz możliwość kontrolowania słabych umysłów wielu marionetek, którymi się posługują, owe marionetki, jak łatwo się domyślić to przede wszystkim politycy, a polityka jest tylko dla polityków, nie łudźmy się, nie jest ona dla nas, zwykłych obywateli.

SZATAN MAŁPUJE BOGA

Pozwólcie, że na początku wyjaśnię, dlaczego postanowiłem poruszyć akurat ten temat. Kwestie Zakonu Iluminatów, nadejście Antychrysta czy chociażby wzmianki o globalnym rządzie i tajnej agendzie są w media głównego nurtu przemilczane, z wyjątkiem tych sytuacji, w których po prostu owe tematy stanowią obiekt kpin i żartów. Zatem jak można uwierzyć w Iluminatów czy globalny spisek skoro wmawia się nam, że to teoria spiskowa, a takie teorie nigdy nie są prawdziwe. Tutaj należy zauważyć, że wiele teorii spiskowych jak chociażby Strefa 51 czy szkodliwość produktów GMO, przestała być spiskiem lecz faktem. Powinniśmy pamiętać, że wiele teorii spiskowych ma więcej wspólnego z prawdą, niż to, co nam dziś wmawiają, że prawdą jest. Wiedza o pradawnym zakonie osób oświeconych to wiedza tajemna, tak można ją zakwalifikować. Stała się nią dlatego, ponieważ ktoś się o to postarał, a zmowa milczenia trwa po dziś dzień. Tylko nieliczni mają świadomość istnienia tego mrocznego bractwa, ważne by nigdy nie milczeć, ponieważ jeżeli będziemy milczeć to już dziś staniemy się niewolnikami.

Tylko człowiek wolny, posiadający własne przekonania, własny kręgosłup moralny będzie mógł oprzeć się kłamstwu i manipulacji, jaka obecnie zalewa świat. Ci ludzie nie chcą byśmy za dużo myśleli, ci ludzie nie chcą byśmy orientowali się w czasie i wydarzeniach. Najlepiej będzie, jeżeli nasze życie pochłonie zabawa, rozrywka, nałogi i wszystko to, co zagłuszy nasze sumienie oraz przyćmi nasz umysł. Spójrzmy na to, co dzieje się w USA. Kraj dobrobytu i wolności, tak się nam przynajmniej wmawia a w rzeczywistości, kraj zniewolenia i braku wolności. Zatem czy to jest obraz naszej przyszłości w jeszcze bardziej radykalnej odsłonie?

Wszystko wskazuje, że jest to możliwe. Na każdym kroku kamery, ograniczanie swobód obywatelskich, możliwość aresztowania bez podawania przyczyny, szpiegowanie, podsłuchiwanie i pełna inwigilacja to obraz przyszłości. Politycy mówią o wolności jednak szerzą zniewolenie, politycy mówią, że jest dobrze a ja się pytam to, dlaczego jest tak źle? Politycy mówią, że chcą naszego dobra a myślą tylko o sobie i swoich panach. Polityka to Apokaliptyczne morze i to właśnie z niego ma powstać Antychryst. Nasz świat, nasza cywilizacja zdaje się upadać, jednak nie w sposób naturalny i nieunikniony, lecz w sposób przemyślany i kontrolowany, krok po kroku. Czy nad tym wszystkim mogą czuwać wybrani, mogą czuwać Iluminaci? W artykule poświęconym temu bractwu dowodzę, że tak rzeczywiście jest. A teraz najważniejsze. O to 13 rodów Iluminatów.

1. Astor

2. Bundy

3. Collins

4. DuPont

5. Freeman

6. Kennedy

7. Li

8. Onasiss

9. Reynolds

10. Rockefeller

11. Rothschild

12. Russell

13. Van Duyn

Szczególnym symbolem, który bardzo często używają Iluminaci, jest piramida, której czubek został oddzielony od podstawy a jest nim wszechwidzące oko. Symbolizuje ono Lucyfera widzącego wszystko, symbolizuje także NWO, przed którym nic się nie ukryje. Tutaj należy dodać, że Lucyfer jest tym, który niesie światło i jest on bogiem tego tajnego bractwa. Z kolei podstawa. Czyli dolna część piramidy składa się z 13 poziomów. Dlaczego akurat 13? Ponieważ to 13 rodów tworzy bractwo Iluminatów, bractwo oświeconych, bractwo ludzi poddanych Lucyferowi i jego planom, ponieważ Iluminaci nie robią nic innego jak tylko wypełniają jego nakazy. To jeszcze nie wszystko. Szatan od zawsze małpował Boga, robił to, ponieważ jest bytem przepełnionym pychą i rozgoryczeniem. W tym przypadku nie jako powielił schemat 12 pokoleń Izraela ze Starego Testamentu, jednak w swojej pysze chciał pójść dalej, być lepszym od Boga, to też powołał 13 rodów Iluminatów. W kolejnych częściach przyjrzymy się bliżej owym trzynastu pokoleniom wybranym przez samego księcia ciemności.

WŁADAJĄC CZŁOWIEKIEM WŁADAMY SUMIENIEM

Tam gdzie kończy się pogoń za pieniądzem i bogactwem rozpoczyna się nowa droga, jest to podążanie za władzą i tak było w przypadku wielkich rodzin tej planety. Jak już pisaliśmy w poprzednim artykule istnieje 13 rodów Illuminati. Liczne doniesienia i sprawozdania donoszą o tym, iż początkowo żadne z owych rodów nie rokowało takiego globalnego sukcesu jakim mogą pochwalić się dziś w XXI wieku. Zatem jak do tego doszło? Zaradność, pomysłowość i smykałka do robienia interesów wystarczyły? Być może tak, ale być może i nie. Wystarczy wspomnieć o rodzie Rothschild, która to finansowała Hitlera i jego dojście do władzy a w konsekwencji czego globalną wojnę. Ród ten także odpowiada w dużej mierze za nadzorowanie badań nad GMO i kontrolowanie chociażby takich gigantów jak Monsato, które jak się okazało kilka miesięcy temu, sfałszowało wyniki aktualnych badań nad żywnością modyfikowaną genetycznie, a konkretnie zataiło informację o tym iż produkty GMO mogą powodować raka oraz inne choroby.

Kolejna kwestia, która na jaw wypłynęła dosłownie kilka dni temu to fakt, że UE ma zamiar ograniczyć dystrybucję ziół, a najlepiej zlikwidować cały ten rynek, tak by pozostały już tylko leki i nic więcej. Zatem dlaczego główne organizacje świata jak UE czy ONZ działają bardzo często wbrew wcześniejszym ustaleniom, wbrew temu, co było ideą w momencie tworzenia tych wielkich organizacji. I tutaj zaczyna się prawda, czyli politycy tworzący owe pseudo stowarzyszenia są tylko i wyłącznie marionetkami w rękach ludzi za kurtyną.

Ród Astor to jedna z najbardziej tajemniczych rodzin, o której krążą wręcz legendy, mowa tutaj o rytualnych mordach czy dziwnych mszach i obrzędach. Jednak tutaj należy zauważyć, że szum informacyjny bardzo często stosowany jest jako forma kamuflażu. Jest to ród Żydowski a to ważna informacja, ponieważ większość, znaczna większość rodów Illuminati ma korzenie Żydowskie, stąd bardzo często można usłyszeć zwrot, że to syjoniści rządzą światem. Sama nazwa rodu oznacza Astartę która jest matką okultyzmu i boginią babilońską. Potomkowie tego rodu zasiadają w wielkich międzynarodowych korporacjach i instytucjach bankowych.

W latach 1980. jednym z najbardziej znanych morderców był Theodore Bundy, po dziś dzień nie wiadomo, dlaczego wymordował tak dużą liczbę ludzi. Istnieje jednak odpowiedz, lecz została zapomniana lub celowo zagubiona. Ted Bundy powiedział w rozmowie telefonicznej swojej dziewczynie takie o to słowa. „To pewna siła zmuszała mnie do zabijania, nie mam rozdwojonej jaźni i nie mam czasowych utrat świadomości, pamiętam wszystko, co zrobiłem.” Jest to dość dziwna wypowiedzi, ponieważ nasuwa się tutaj myśl, iż Ted Bundy pochodzący z wielkiego rodu Bundych mógł być po prostu opętany. To jednak nie wszystko, anonimowi świadkowie donoszą, że zrobiono z niego maszynkę do zabijania, ponieważ w ten sposób dostarczał ofiar, był katem a jak wiemy bardzo często istoty ze świata duchowego oczekują ofiar. Coś za coś. Jest to tylko jeden element ukazujący rodzinę Bundy, która to również włada bankami i wielkimi międzynarodowymi korporacjami. W przypadku rodziny Collins, Du’Pont Freeman i Kennedy jest podobnie.

Amerykański badacz F. Springmeier ustalił, że dwunastu amerykańskich prezydentów było tak naprawdę potomkami czterech rodów. Rodów, które my wymieniamy jako te wchodzące w skład 13 rodów Illuminati. Natomiast sami amerykanie bardzo często wierzą, że ich prezydenci pochodzą z wolnych demokratycznych wyborów. Jeżeli podaje się nam kandydata na tacy i finansuje jego dojście do władzy stosując przy tym różnego rodzaju zabiegi socjotechniczne i wymyślne formy manipulacji to można praktycznie być pewnym, że dana osoba czy kandydat zostanie prezydentem. Wystarczy posiąść władzę nad telewizją i pieniędzmi a wówczas praktycznie nic nie będzie mogło zatrzymać tak rozpędzonej machiny.

Ktoś kiedyś powiedział, że aby przejąć kontrolę nad człowiekiem należy przejąć władzę nad jego sumieniem. Taką formę manipulacji stosują liczne religie, ale i coraz częściej politycy i media. Dlatego jest tak ważne by to samemu podejmować decyzje i nie czekać aż ktoś zrobi to za nas, nie czekać aż ktoś wyjaśni nam to czy tamto, sami poszukujmy odpowiedzi i prawdy.

TO NIE JEST TEORIA SPISKOWA

Teraz przyjrzymy się ostatnim siedmiu z trzynastu rodów Illuminati, wcześniej jednak zastanówmy się czy warto wierzyć w tajne organizacje, sekty czy też bractwa. Co przemawia za tym by dać wiarę i uznać, że takowe faktycznie istnieją w naszych czasach i dobrze prosperują nieustannie dążąc do osiągnięcia wyznaczonych celów? Na samym wstępie należy napisać, że nie bez powodu owe stowarzyszenia są owiane tajemnicą. Członkowie tego typu organizacji zazwyczaj nie chcą, aby wiązać ich właśnie z tym, co tajemnicze czy po prostu niewyjaśnione. Dzieje się tak, dlatego ponieważ z założenia to, co niewiadome budzi w człowieku ciekawość, ale i pewną formę strachu, jest to nasze naturalne zachowanie, które kiedyś ktoś nam zaprogramował.

Illuminaci, Templariusze czy członkowie bractwa Bohemian Grove są w pewnym sensie spychani na margines teorii spiskowych, a sama teoria spiskowa już z założenia nie jako szufladkuje daną kwestię, w pewnym sensie ośmiesza i degraduje tak by człowiek czasem bardziej nie zastanowił się nad danym problemem, ponieważ mogłoby się okazać, że dojdzie do pewnych konkretnych wniosków, a owe wnioski nie są na rękę elitom trzymającym władzę. Ludzie powinni być ubezwłasnowolnieni, nie powinni myśleć samodzielnie, lecz wykonywać jedynie polecenia i sugestie, tak przynajmniej świat widzą rody Illuminati. A teraz powróćmy do setna, czyli do samych rodów.

Dynastia Li pochodzi z Chin, zatem jak to możliwe by jakaś rodzina z tego kraju wchodzi w skład światowej elity? F. Springmeier ustalił, że Ród Li posiada bardzo długą historię. Historię znacznie wykraczającą po za ramy istnienia tego komunistycznego państwa. Historia tego rodu sięga władcy Zhuanx, który jednocześnie był pierwszym Li i żył około dwóch tysięcy lat jeszcze przed narodzeniem Chrystusa, stąd bardzo często mawia się, że rody Illuminati to tak naprawdę bardzo stare rodziny, które od tysiąc leci kreują wydarzeniami na naszej planecie. Z kolei ród Onasiss to bardzo często historia nieznanych ludzi, którzy nagle z niczego wyrastali na wielkich tego świata, stawali się ogromnie bogaci a co za tym idzie, zdobywali coraz to większą władzę. W ramach ciekawostki może także dodać, że w czasach drugiej wojny światowej ród ten bardzo blisko współpracował z Peronami, którzy z kolei posiadali mocne powiązania z nazistami, Himmlerem i oczywiście samym Hitlerem.

Rody Reynolds, Russell i Van Duyn to przede wszystkim bankierzy, właściciele akcji w największych korporacjach finansowych tego globu, a także politycy i tak zwani wizjonerzy. Innymi słowy osoby zajmujące najwyższe stanowiska w wielu międzynarodowych instytucjach, począwszy od UE a skończywszy na ONZ. Na koniec pozostają nam dwa rody. Wielu specjalistów uważa, że obecnie są to dwie najbardziej aktywne rodziny, które tak naprawdę nadają ton całej elicie. Rothschild i Rockefeller to dwa słowa, które wielu osobom już się z czymś kojarzą, a to sukces dla zwykłego człowieka a minus dla przedstawicieli owych rodów. Dlaczego? Jak zostało już napisane na wstępie, ci ludzie wolą działać z ukrycia, manipulować z za kurtyny, ponieważ w ten sposób jest łatwiej i można szybciej osiągnąć wyznaczone cele.

Rodzina Rothschild finansowała dojście do władzy Hitlera, mało tego uważa się, że sam Hitler był Rotschildem jednak z ukrytego związku. Ponad to w grę wchodzi kontrola sprawowana nad licznymi politykami, mediami, bankami czy instytucjami. Wyżej wymienione rodziny czy też prastare rody od lat manipulują, spiskują i knują, tak by osiągać to, co sobie wyznaczą. Tutaj już nie chodzi o pieniądze, ich mają akurat bardzo dużo, tutaj chodzi o to, że owe pieniądze stają się jedynie środkiem do osiągnięcia czegoś więcej, środkiem do osiągnięcia władzy. Gdy człowiek ma wszystko, ma pieniądze to rodzi się nowy głód, a jest to właśnie chęć posiadania mocy, potęgi i samej istoty władzy.

Na sam koniec nie możemy również zapomnieć i o innym drobnym szczególe, który tak naprawdę jest szalenie istotny. Co to za szczegół? Pradawne ceremonie, rytuały a nawet rytualne ofiary, które tak często stanowią element tajnych bractw, organizacji i oczywiście zakonów. To element, który w gruncie rzeczy stanowi centrum, jest punktem wyjścia dla takich stowarzyszeń. I o tym będzie bardzo często pisać w przyszłości, gdy po raz kolejny poruszymy temat sekretnych stowarzyszeń.

Autorstwo: Zespół “Globalnego Archiwum”
Źródło: Globalne-Archiwum.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

9
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
hashi
Użytkownik
hashi

Ja trochę sprostuję. Syjoniści nie mają nic wspólnego z Semitami czyli Żydami (Hebrajczykami). Syjoniści to Hazarowie z Azji, którzy przyjęli judaizm ich język to judish (zlepek kilku europejskich) a nie herb (stary hebrajski). W innych krajach jest to rozróżniane a u nas na wszystkich mówi się Żyd. I teraz idziemy dalej Illuminati i Jezuici to organizacje Syjonistyczne które wchłonęły wszystkie ryty masoneri. Tych rodzin jest znacznie więcej niż 13. Główną ich siedzibą jest City of London (finanse) + komórka w Watykanie (duchowość) i Waszyngtonie (militaria). Obecnie przeniknęły świat polityczny/gospodarczy/finansowy na wszystkich kontynentach, większość polityków to masoni na różnych stopniach + agenci wywiadu, przywódcy partii to zazwyczaj Syjoniści mający te same cele (Tusk, Komorowski, Balcerowicz, Kaczyński, Sikorski, Piłsudzki). Te przepychanki w sejmie czy na świecie to tylko pozory walki.

ven0m
Użytkownik
ven0m

Ja dodam tylko tyle, że 23.09.2017r. na niebie widnieć będzie apokaliptyczny symbol: “Panny obleczonej w Słońce, Księżyc pod jej stopami, a na głowie wieniec z gwaizd 12” – 9 gwiazd + 3 planety. Szukajcie, a znajdziecie ….

Szwęda
Użytkownik
Szwęda

To o czym traktuje ten artykuł to tylko sama powierzchnia, powłoczka lub tylko ledwie wystający czubek góry lodowej.

ludziedobrejroboty.pl
Użytkownik
ludziedobrejroboty.pl

“Czy to możliwe by w dwudziestym pierwszym wieku, grupa ludzi sprawowała władzę nad całym światem?” – sęk w tym, że chyba bardziej możliwe, niż w wiekach poprzednich

MasaKalambura
Użytkownik
MasaKalambura

Pieniądz i bogactwa – krok pierwszy.
Drugi – władza.

Ale są tez kroki dalsze, jeszcze bardziej ukryte niż sama organizacja, która wyszła z cienia zupełnie niedawno. Rekrutuje się otwarcie i należy do niej wielu celebrytów.

Illuminaci nie dlatego się tak zwą, bo są bogaci i silni, ale dlatego, że zaiskrzyło się (w ich mniemaniu) w nich światło oświecenia. Ich boga, którego również otwarcie nazywają niosącym oświecenie. Lucjan Piekielnicki.

Kolejnymi krokami oświecenia są moce. Iluminowani pragną mieć moce równym Boga. Wiadomo, że jest to nie do osiągnięcia. Ale stosując sojusze z mrocznymi choć pięknie świecącymi na zawołanie elementami duchowymi, zgrywając się w zespoły duchowego oddziaływania i soczewkując je w hierarchicznej konstrukcji organizacji, osiągają spore sukcesy na tym polu.

Jak to ujął Jezus (PZN) królestwo szatana nie ostało by się bez porządku.

Zwieńczeniem działalności tej organizacji będzie Dadżdżal – Antychryst udający mesjasza, podający się za boga. Obdarzony potęgą, władzą nad duchami i mocami będzie zdolny do wyczynów, które przysporzą mu wyznawców wszędzie, gdzie się pojawi. Nie będzie na niego mocnego i nikt mu się nie oprze. Chyba że ktoś zupełnie Bogu oddany i uzbrojony wiedze o nim. I będzie mu towarzyszyć 70 000 magików. Potężna duchowa armia.

Będzie on osądzał ludzi. Dla jednych ogień a dla innych orzeźwiające wody. A w rzeczywistości jego ogień będzie wodą, za to woda będzie ogniem. Kiedy przyjdzie, by was za sobą pociągnąć, wybierzcie ogień, choćby nie wiem jak źle wyglądał. Ale najlepiej unikać go zupełnie, gdyż jego dar przekonywania będzie przeogromny.

hashi
Użytkownik
hashi

Prostując dalej na każdym kontynencie kontrole sprawuje 13 rodów.
https://iluzjawladzy.wordpress.com/2016/12/14/wielka-13/

Fenix
Użytkownik
Fenix

Oświecenie, to przyjęcie swojej władzy i odpowiedzialności na siebie .
Ja jestem wierny sobie.
Nikt przed Ja, każdy za .
Jedno prawo, Ja stanowi .
Demokracja jest dla głupców .
Jednostkokracja dla wolnych ludzi.

Fenix
Użytkownik
Fenix

Ja chcę żyć w świecie wolnych ludzi i dostatnim bycie , wszechświat odpowiada na to czego chcę Ja . Ja i każde Ja o tym stanowi … dlatego zawsze zaczynam od; Ja chcę zmiany starego systemu bo nie służy niczemu , podtrzymywana na siłę iluzja mienia.
Zamieniamy na; Być w życiu! Kim się chce ?
I staje się, według słowa, Ja.

qrde blade
Użytkownik
qrde blade

To jeszcze nie wszystko…Jak okiem sięgnąć masowy farmaceutyczny holokaust Żydów i Polaków w naszym kraju trwa nadal. Cała ta z zimną krwią realizowana hekatomba ( sprawdźcie znaczenie ! ) oparta jest na ponad wszelką wątpliwość w 1995 r ujawnionym i udowodnionym przez profesora Uniwersytetu w Princeton Geralda Geisona zamierzonym fałszerstwie preparowania danych przez Ludwika Pasteura, będących nadal naukową podwaliną starannie dotychczas pielęgnowanej durnej ( lub celowo wyrachowanej i przez lata pielęgnowanej ) doktryny medycyny akademickiej, która to za jej autorem naiwnie sugeruje, że wszelkie choroby biorą się z chorobotwórczych mikroorganizmów, tzw. bakterii i wirusów pochodzących z powietrza. Tymczasem już Pasteurowi współczesny Antoine Bechamp prawidłowo twierdził, że te mikroorganizmy nie pochodzą z powietrza tylko są odwieczną, wewnętrzną częścią ludzkiego organizmu, które żyją w nim w symbiozie i do tego aktywnie wspierają jego procesy metaboliczne. Mogą stać się przyczyną choroby wyłącznie jeśli ten organizm zostanie zewnętrznie wyprowadzony z równowagi, zbyt słaby ( gwałtownie lub długotrwale zachwiany ). Podobnie uważał Claude Bernard stawiając swoją TEZĘ, że : ” Zarazki (bakterie i wirusy) są niczym – to podłoże jest wszystkim). Mało tego niemiecki mikrobiolog Gunter Enderlein odkrył, że te wewnętrzne bakterie i wirusy zmieniają swoje działanie w zależności właśnie od stanu tego organizmu i mogą być również niezbędne do przywrócenia mu właściwej równowagi! Akademickie pożal się boże elity już od 1923r były ostrzegane przez wielu autorów rozlicznych publikacji Ethel Hume ” Pasteur obnażony” czy w 1940r R.B. Pearson “Pasteur plagiator czy szarlatan”, że wspomniana durnie przyjęta fatalna w skutkach podwalina nauki i strategia (czyli powszechne procedury) leczenia prowadzą niejednokrotnie do fatalnego pogarszania stanu leczonych nimi pacjentów i naturalnie towarzyszącemu im licznych ich zgonów. Niestety tzw. elity brną nadal w czambuł faktycznie niepotrzebnie trując chemią i depopulując na świecie miliony ludzkich istnień ( w tym niewinnych dzieci ). Dziwacznie dla tych przedstawionych błędów i mentalnych ograniczeń nadal jakby celowo wprowadza się przymusy szczepień i już nawet oficjalnie i statystycznie nie do przyjęcia fatalne skutki właśnie osłabiającego odporność i zatruwającego organizm tzw. leczenia chemioterapią…
wężykiem, wężykiem