12 obiektów UFO w rękach Amerykanów

Opublikowano: 05.09.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1498

Jeden z nich twierdzi, że badał wrak UFO, które „zakrzywiało czas i przestrzeń”, inny opisuje „nieziemski pojazd” jako „podobny do batyskafu”. Kim są sygnaliści, którzy zgłaszają się do amerykańskich komisji parlamentarnych ze swoją sekretną wiedzą na temat UFO i obecności Kosmitów na Ziemi?

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Drnisrozrabiaka 05.09.2023 18:37

    13 niesamowitym objektem będzie czołg abrams – niesamowita technologia, jeszcze się do końca nie rozpadł kilka przywiozą za nie wielką opłatą do Polski, to niesamowite osiągnięcie technologicczne w wykonaniu morawieckiego haha

  2. rzbogdan 05.09.2023 21:01

    Gdyby Stany od 1947 były w posiadaniu takiego statku, to dziś ich postęp technologiczny byłby niewyobrażalny. Były by potęgą militarną i gospodarczą, nie musiałby potajemnie ingerować w politykę innych państw. Jestem pewien, że gdyby posiadali taką technologię to skorzystaliby z niej, tak jak to zrobili w Hiroszimie i Nagasaki.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.