12-latkowie uczeni jak korzystać z dildo

Opublikowano: 05.09.2017 | Kategorie: Edukacja, Seks i płeć, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 683

Szokujące zdjęcia pochodzą z Jacksonville na Florydzie w Stanach Zjednoczonych, ilustrują dzieci w wieku 11 i 12 lat uczą się jak korzystać z wibratorów. Sam fakt, że uczy się tego dzieci w tym wieku jest bulwersujący, ale sposób w jaki owa nauczycielka to wykonała, odbiera mowę.

Zdjęcia zostały zrobione przez ucznia aparatem telefonicznym, który uwiecznił nauczycielkę demonstrującą jak korzystać z seksualnej zabawki w różnych pozycjach, oraz jak zakładać i nosić uprząż. Istny pokaz pornografii, nazwijmy to na „sucho”, gdyż gdyby nie ubranie byłby to żywy pokaz onanizującej się kobiety.

Clinton Middle School w hrabstwie Duval zatrudniła 39-letnią Sharon Mercer jako nauczycielkę edukacji seksualnej, ale po tym jak zdjęcia pojawiły się w sieci, została zawieszona. Szkoła odmówiła dalszego komentarza, a sama nauczycielka stwierdziła, że jest to akt bojkotu wolności seksualnej, która należy się każdej istocie ludzkiej i dumnie przyznaje się, że jest członkiem społeczności LGBT.

Autorstwo: Sobrius
Na podstawie: usarmy4life.com
Źródło: (pełna wersja): NWO.Report
Wersja skrócona o komentarze autorskie


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. maciek 06.09.2017 16:44

    niech zlikwidują ten przedmiot i problem z głowy.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.