12-latka brutalnie zamordowana przez niewydaloną imigrantkę

Opublikowano: 19.10.2022 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1172

Francją wstrząsnęła informacja o odnalezienia w walizce ciała 12-letniej dziewczynki. Nastolatka miała być wielokrotnie ugodzona nożem i wykorzystana seksualnie, a następnie uduszona. Sprawcą morderstwa jest najprawdopodobniej obywatelka Algierii, która już w sierpniu powinna zostać wydalona z Francji z powodu braku ważnego pozwolenia na pobyt.

Zaginięcie dziewczynki w piątek po południu zgłosili jej rodzice. Kilka godzin później na podwórzu jednej z kamienic w XIX dzielnicy Paryża znaleziono walizkę, w której znajdowało się ciało 12-latki. Lola według wstępnych ustaleń śledczych została uduszona, natomiast wcześniej była wielokrotnie dźgana nożem. Jej ciało pokrywały więc rany i siniaki.

Dzień później francuska policja zatrzymała kobietę, która dzień wcześniej była najpierw widziana w towarzystwie dziewczynki, a później wyraźnie zdenerwowana miała mieć ze sobą walizkę. Wraz z nią aresztowana została jej siostra oraz dwóch mężczyzn. Kobieta usłyszała zarzut zabójstwa i aktów barbarzyństwa.

Zatrzymaną osobą jest Dhabia B. mająca składać teraz sprzeczne ze sobą zeznania. W jednym z nich stwierdziła między innymi, że wykorzystała seksualnie Lolę i stosowała wobec niej przemoc fizyczną. Mówiła również o pomyleniu jej z administratorką bloku.

W sierpniu obywatelka Algierii została zatrzymana na lotnisku przez francuskich strażników granicznych. Nie miała już wówczas ważnego pozwolenia na pobyt we Francji, ale mimo to nie została deportowana. Nie wystawiono bowiem odpowiedniego dokumentu i informacji o konieczności opuszczenia francuskiego terytorium.

Na podstawie: Fdesouche.com, Cnews.fr
Źródło: Autonom.pl

17

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Stary Kulas 19.10.2022 13:11

    W Algierii kobieta nie może zrobić niczego bez zgody mężczyzny a tutaj mając dwóch opiekunów ma tyle wolności bo kogoś zabić? Na 99% zabójcą jest jeden z mężczyzn a jej kazano wziąć na siebie winę.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.