11 listopada startuje telewizja Media Narodowe

Opublikowano: 06.10.2022 | Kategorie: Media, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1714

Telewizja Media Narodowe ma powstać na podstawie infrastruktury kanału internetowego o tej samej nazwie. Stacja ma być przeznaczona dla odbiorców “na prawo od PiS” — podaje portal WirtualneMedia.pl.

Stacja miałaby ruszyć z pierwszą emisją 11 listopada, gdy odbywa się Marsz Niepodległości i być dostępna w sieciach kablowych. „Telewizja Media Narodowe to nowy kanał publicystyczny, gdzie gros programu zajmą wywiady, ale znajdą się w nim także dotąd niepublikowane dokumenty, programy, czy transmisja tradycyjnej Mszy Świętej” – mówi portalowi WirtualneMedia.pl Piotr Barełkowski, który odpowiada za sformatowanie stacji i jej dystrybucję.

Zespół telewizji Media Narodowe ma liczyć 25 osób, czyli do aktualnego zespołu MN dołączy kilkanaście nowych osób. Pierwszy rok emisji Mediów Narodowych ma kosztować milion zł.

„Zamierzamy otworzyć się na środowiska prawicowe i konserwatywne w publicystycznym dialogu z innymi opiniami, obecnymi w polskiej przestrzeni medialnej. Mamy w zanadrzu kilka asów programowych, które mocno uderzą w przewidywalny pejzaż telewizyjny naszego kraju” – zapowiada Barełkowski.

Autorstwo: Paweł Kubala
Na podstawie: WirtualneMedia.pl, Onet.pl
Źródło: MediaNarodowe.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Szwęda 06.10.2022 17:06

    Dajcie tam Bustowskiego niech wygłosi to co ma do wygłoszenia – może więcej społeczeństwa pozna prawdę na temat systemowego trucia i doprowadzania np. do nowotworów Polaków, polskie dzieci…
    Jedynie odsetek społeczeństwa jest świadoma tego, że większość sprzedawanej w sklepach żywności to trucizna z opóźnionym zapłonem!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.