11-letni syn Rod Stewarda trafił do szpitala z zawałem serca

Opublikowano: 08.12.2022 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 4205

Znany piosenkarz Rod Steward (77 lat) poinformował, że jego 11-letni syn został przetransportowany na pogotowie z podejrzeniem zawału serca.

Chłopiec miał upaść podczas meczu futbolowego. „Był nieprzytomny, a jego twarz była sina. Myśleliśmy, że miał zawał serca, ale okazało się, że to był atak paniki” – powiedział ojciec.

Rozsądnie myślący lekarze natychmiast sceptycznie podeszli do tego wpisu i przypuszczeń o „ataku paniki”, gdyż utrata przytomności i siniejąca twarz (sinica) są znanymi objawami zawału mięśnia sercowego.

Chociaż media nie informują o tym, ale codziennie w Stanach Zjednoczonych „nagle i niespodziewanie” umiera nawet wiele tysięcy osób, najczęściej za przyczyną „skutecznej i bezpiecznej szczepionki przeciwko COVID-19”.

Rod Steward poinformował wcześniej, że w ciągu ostatnich dwóch miesięcy pożegnał dwóch swoich braci. Nie jest to dziwne, ponieważ mieli 88 i 94 lata.

Na podstawie: Yahoo.com
Źródło: Bibula.com

Komentarz „Wolnych Mediów”

Nie wiemy, czy Rod Steward zaszczepił preparatem COVID-19 swoje dzieci, ale nie można tego wykluczyć, ponieważ w grudniu 2020 roku entuzjastycznie wyrażał publicznie wielką chęć przyjęcia eksperymentalnego preparatu Pfizera i z własnej inicjatywy zgłosił się do udziału w jego kampanii promocyjnej.


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. GregPel 08.12.2022 12:40

    Ciekawe po ilu dawkach syn i bracia?

  2. Murphy 08.12.2022 13:08

    @GregPel: Dawka większa niż życie. :\

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.