11-latka aresztowana za spalenie Koranu

Opublikowano: 20.08.2012 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 6

Pakistańska policja aresztowała jedenastoletnią chrześcijankę, oskarżaną o spalenie kart Koranu.

Przedstawiciele chrześcijańskiej społeczności twierdzą, że dziewczynka cierpi na zespół Downa. Została ona aresztowana na żądanie rozgniewanego tłumu, który groził podpaleniem domów chrześcijan na obrzeżach pakistańskiej stolicy, Islamabadu. Rodzina dziewczynki i jej krewni opuścili domy w celu bezpieczeństwa.

Według pakistańskiego prawa, uważane za kontrowersyjne, człowiek może zostać skazany za karę dożywocia za umyślne zbezczeszczenie Koranu. Wiele osób oskarżanych o bluźnierstwo zostało zabitych przez rozgniewanych obywateli.

Źródło: Głos Rosji

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , , , , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o