1000 batów za seks oralny z… wielbłądem

Opublikowano: 04.11.2017 | Kategorie: Prawo, Seks, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 292

26-letni Saudyjczyk został skazany na dwa miesiące więzienia i 1000 batów za seks oralny z jednym z wielbłądów swojego pracodawcy.

26-letni Abdullah al-Rashidi zajmował się stadem wielbłądów, przy którym został złapany na uprawianiu seksu oralnego z jednym ze zwierząt. Pracodawca mężczyzny z początku wahał się, czy wezwać policję, ale ostatecznie zrobił to, ponieważ nie mógł pozwolić, by “taka perwersja działa się na oczach Boga”. Stwierdził też, że jego czyny muszą zostać ukarane.

“Kiedy go zastałem na lizaniu penisa jednego z wielbłądów, to najpierw powiedział mi, że pije jego nasienie, ponieważ chce wyleczyć się z infekcji” – powiedział właściciel stada wielbłądów.

“Następnie zapytałem go, gdzie słyszał o tym, że nasienie wielbłąda jest lekarstwem. Abdullah zaczął potem płakać i przyznał, że robi to, bo mu się to podoba. Potem po prostu zadzwoniłem na policję”.

Co prawda picie wielbłądziego moczu ma pewne właściwości lecznicze, ale jego nasienie nie ma żadnych takich właściwości. Sędzia Muhammad El Fehdi powiedział, że al-Rashidi nie tylko poniżył samego siebie przed Bogiem, ale także całą swoją rodzinę.

“Jaki to musi być wstyd dla twojego ojca i matki i jak bardzo muszą żałować tego, że urodził im się syn, który lubi dotykać genitaliów wielbłąda” – powiedział sędzia.

Rodzice dewianta prosili sędziego podczas rozprawy, by ten wymierzył ich synowi surową karę, którą zapamięta do końca życia. “Teraz muszę żyć z tym, że mój syn lubi robić takie rzeczy, więc niech ta kara będzie na tyle surowa, żeby zapamiętał to do końca życia” – powiedział ojciec mężczyzny.

W czasie zeznań al-Rashidi przyznał, że nie był to pierwszy raz i wcześniej już robił podobne rzeczy kilka razy. “Nie wiem, dlaczego to zrobiłem. Wiedziałem, że to coś złego, ale nie potrafiłem się oprzeć” – mówił mężczyzna zalewając się przy tym łzami.

“Seks ze zwierzętami często może prowadzić do sypiania z ludzkimi zwłokami, a co gorsza do homoseksualizmu. Jesteś młodym mężczyzną, który rozpoczyna życie, więc dam ci łagodną karę, ale jeśli coś takiego się powtórzy, nie będę już taki pobłażliwy” – ostrzegł sędzia.

Abdullah al-Rashidi został skazany na 1000 batów i dwa miesiące więzienia. Oprócz tego będzie musiał z własnych pieniędzy odkupić właścicielowi stada 5 jego wielbłądów, z którymi miał kontakt. Prawo szariatu nakazuje bowiem zabicie zwierzęcia, które padło ofiarą takiej perwersyjnej zbrodni.

Zdjęcie: Bouette
Źródło: PolishExpress.co.uk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o