„Gazeta Wyborcza” traci czytelników

Opublikowano: 18.10.2011 | Kategorie: Media, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1204

Z najnowszych danych sprzedaży dzienników za miesiąc sierpień wynika, że największe spadki sprzedaży odnotowały „Rzeczpospolita”, „Gazeta Wyborcza” oraz „Dziennik Gazeta Prawna”.

Z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy opublikowanych przez portal Wirtualnemedia.pl wynika, że w sierpniu liderem sprzedaży został „Fakt”, którego sprzedaż wyniosła 409 947 egz., co oznacza spadek o 3,94 proc. w stosunku do analogicznego miesiąca ubiegłego roku.

Bardzo duży spadek sprzedaży odnotowała „Gazeta Wyborcza”, która mimo wszystko uplasowała się na drugim miejscu zestawienia sprzedaży. „GW” odnotowała sprzedaż 253 564 egz. i spadek o 12,36 proc.

Na trzecim miejscu uplasował się „Super Express” ze sprzedażą na poziomie 169 140 egz (spadek o 2,46).

Czwarte miejsce w zestawieniu zajmuje „Rzeczpospolita”, której sprzedaż ogółem wyniosła 90 525 egz. (spadek o 12.40 proc.).

Duży spadek odnotował też „Dziennik Gazeta Prawna” (spadek o 12,33) i odnotował sprzedaż 71 942 egz.

Opracowanie: pł
Na podstawie: Wirtualnemedia.pl
Źródło: Niezależna.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. buzdygan 18.10.2011 12:25

    W pierwszym zdaniu napisane jest “za miesiąc sierpień”. To masło maślane – sierpień jest miesiącem.

  2. davidoski 18.10.2011 20:23

    nie do wiary, że tyle ludzi czyta te shity w tych gazetach…

  3. kiereman 19.10.2011 07:41

    gówno wybiórcze, kupują głownie instytucje , bo w to co tam piszą to chyba nikt już nie wierzy.Ot narzędzie manipulacji ludem.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.