Rosjanie znaleźli skrzynię z tajemniczą czaszką

Opublikowano: 08.12.2016 | Kategorie: Nauka i technika, Paranauka, Wiadomości ze świata

Niedawno znaleziono tajemniczą skrzynkę z insygniami tajnej nazistowskiej organizacji. To co znaleziono w środku zszokowało wszystkich. Wewnątrz znajdywała się czaszka, nie pochodząca od człowieka ani jakiegokolwiek znanego na ziemi stworzenia.

Dziwne znalezisko zostało wykopane w miejscowości Kamennomostsky w Rosji. Lokalna agencja informacyjna Interfax nie podała konkretnej daty odkrycia. Walizka miała logo organizacji nazistowskiego Ahnenerbe. Organizacja składała się z pseudo naukowców, którzy mieli za zadanie znalezienie potwierdzenia teorii o historii ludu niemieckiego, wyższości rasy aryjskiej przez badania historyczne, etnograficzne, antropologiczne i archeologiczne. Organizacja z czasem zyskiwała na popularności zwiększając liczbę członków, przeprowadzane badania i ekspedycje na tereny Bliskiego Wschodu przyciągały nowe osoby. W trakcie wojny organizacja przeprowadzała badania na więźniach obozów koncentracyjnych. Osoby będące w szeregach Ahnenerbe współpracowały z lekarzem Bruno Bergerem kolekcjonującym czaszki ludzkie.

Obecnie prowadzone są badania nad czaszką znalezioną w Rosji. Archeolodzy nie są w stanie potwierdzić czy rzeczywiście miała ona jakikolwiek związek z organizacją nazistowską. Jedynym powiązaniem jest skrzynia w jakiej się znajdywała i historia samej organizacji.

Autorstwo: Victor Orwellsky
Źródło: Orwellsky.blogspot.com

TAGI: , , ,

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym za pomocą formularza kontaktowego.

Komentarze można dodawać przez 7 dni od daty publikacji
2 komentarze

  1. jur56 08.12.2016 20:51

    Podobno to zdeformowana czaszka kozy górskiej .
    https://russian.rt.com/science/article/339108-sunduk-cherepa-fashisty

  2. maciek 08.12.2016 21:58

    To oczywiście czaszka diabła :)