Trybunał Sprawiedliwości zbada ACTA

Opublikowano: 23.02.2012 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Komisja Europejska zwróci się do Trybunału Sprawiedliwości z prośbą o zbadanie legalności ACTA. Trybunał ma stwierdzić, czy umowa jest zgodna z przepisami obowiązującymi na terenie Unii Europejskiej.

„Chcemy poprosić najwyższy europejski sąd, by ocenił, czy ACTA jest niekompatybilne z podstawowymi prawami i wolnościami obowiązującymi w EU, takimi jak wolność wypowiedzi, informacji czy ochrona danych oraz prawo własności w odniesieniu do własności intelektualnej” – mówi komisarz Karel De Gucth.

Opracowanie: Mariusz Błoński
Na podstawie: V3
Źródło: Kopalnia Wiedzy

TAGI: , ,

Poglądy wyrażane przez autorów są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami!

Komentarze można dodawać przez 7 dni od daty publikacji
2 wypowiedzi

  1. Il 23.02.2012 16:43

    tłumaczenie tytułu artykułu:
    trybunał niesprawiedliwości dostanie łapówki za zajmowanie się tematem zastępczym o actach, aktach i o dowodach w sprawie przestępczej działalności komisji europejskiej (przestępczej euroorganizacji)

    Narobią szumu, zgarną kasę za udawanie wykonywania pracy, zmienią formę mafijnej przestępczej euroorganizacji na inną i nadal będą próbowali okradać i modyfikować zwykłych ludzi z „patentów i praw autorskich” na niewalutowe i niechciwe zwykłe życie.

  2. Il 23.02.2012 21:58

    eustachy
    czego chcesz uczyć od diabła?