Gdzie leży prawda? – Nowy Porządek Świata

Opublikowano: 16.03.2010 | Kategorie: Audycje

Program Filipa Czarneckiego z udziałem Mikołaja Rozbickiego z grupy Stop NWO Poznań poświęcony Nowemu Porządkowi Świata (NWO). Emisja: 13.03.2010.

TAGI:

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym za pomocą formularza kontaktowego.

Komentarze można dodawać przez 7 dni od daty publikacji
2 komentarze

  1. Grzegorz Marchewka 16.03.2010 22:33

    Tak trochę mało faktów, informacji, prawie cały przekaz oparty na emocjach. Sam nie wiem czy to dobrze. Bardzo osobisty szczery przekaz, ale przez to sprawia wrażenie wiarygodnego.

    Ale co mnie bardzo cieszy – po bardzo pochlebnym artykule o masonerii, jest też coś, co popycha do samodzielnego szukania odpowiedzi.

    Pozdrawiam :)

  2. Sm 16.03.2010 23:33

    Facet ma racje… Tylko po co działać aktywnie jeżeli inni to robią. Poziom wiedzy jest już wystarczający wśród ludzi. Kto chce wiedzieć, wie. Kto nie, to się nie dowie a kto się dowiedział ale się z tym pogodził to raczej on przeżyje. Wszyscy którzy się im postawią zginą (jak?, może wywołają kolejną wojnę jak na przykład pomysł ze szczepionkami padł) bądź było to w planie.. Zobaczymy..